A po e mban mirë gruan Albatrit Muçiqi? (Foto)

A po e mban mirë gruan Albatrit Muçiqi? (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Albatrit Muçiqi i dha fund beqarisë vetëm pak muaj më parë. U martua me Egzonën nga Gjakova dhe tashmë jetojnë të lumtur së bashku, shkruan “Kosovarja”.

Egzona që kur është bërë bashkë me Albatritin ka filluar të shtojë në peshë, ani pse dikur ishte si modele.

Lexo edhe  Pasaportat biometrike të Kosovës, pasaporta që po shlyhen pa u përdor mirë (Video)

Për shkak të kilogramëve më të shumtë, u hamendësua edhe një shtatzëni e mundshme, por siç u tha, ende nuk ka asgjë të re në këtë drejtim, shkruan “Kosovarja”.

Albatriti po e mban mirë gruan bukuroshe./Kosovarja/

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakLiberta Spahiu e sfidon të ftohtin, do ju ngrohë edhe juve me këtë foto!
Artikulli tjetërObama thyen rekord në Twitter