A po e mban mirë gruan Albatrit Muçiqi? (Foto)

A po e mban mirë gruan Albatrit Muçiqi? (Foto)

SHPËRNDAJE

loading...

Albatrit Muçiqi i dha fund beqarisë vetëm pak muaj më parë. U martua me Egzonën nga Gjakova dhe tashmë jetojnë të lumtur së bashku, shkruan “Kosovarja”.

Egzona që kur është bërë bashkë me Albatritin ka filluar të shtojë në peshë, ani pse dikur ishte si modele.

Lexo edhe  Katër vjet e gjysmë fejesë e pritje. Çka tutje?

Për shkak të kilogramëve më të shumtë, u hamendësua edhe një shtatzëni e mundshme, por siç u tha, ende nuk ka asgjë të re në këtë drejtim, shkruan “Kosovarja”.

Albatriti po e mban mirë gruan bukuroshe./Kosovarja/