Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Ferizaj (Video)

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Ferizaj (Video)

SHPËRNDAJE

15722773-10208306414082553-836234548-n_1482600840-7765946

Një aksident i rëndë ka ndodh pak kohë më parë në magjistralen Prishtinë-Ferizaj. Në një video që kanë dërguar lexuesit në Express shihet se një veturë është përplasur me një shtyllë.

Shkaktari i këtij aksidenti duket të jetë mos kontrollimi i shpejtësisë, ndërsa ende nuk është bërë e ditur në qoftë se ka të lënduar.

Lexo edhe  Kërcënon shqiptari i ISIS: Do ju pres kokat dhe do shkoj në xhenet (VIDEO)