Aktorja “rrëmbehet nga ISIS”, pamje të tmerrshme (Video)

Aktorja “rrëmbehet nga ISIS”, pamje të tmerrshme (Video)

Shperndaje në Facebook.

Ky është momenti mizor ku disa persona janë maskuar si militantët e ISIS dhe kanë hyrë në shtëpinë e aktores egjiptiane
Kjo është me siguri kamera e fshehur më e shëmtuara deri tani. Këta persona vetëm donin të talleshin me aktoren, ndërsa ajo shihet duke u përgjëruar për jetën e saj.

Lexo edhe  Cana: Dikur isha Don Juan, tash jam Don Pablo (Foto)

Aktorja quhet Heba Magbi, e cila shihet e rrethuar nga “militantët e ISIS”, që në të vërtetë ishin shokët e saj, shkruan DailyMail, transmeton Gazeta Express.

Ata ishin të veshur me rroba që mbanin shkrime të ISIS, gjithashtu kishin edhe flamurin e zi të tyre.