Alarmohet Juventus, Rodriguez kërkon shtëpi në Torino

Alarmohet Juventus, Rodriguez kërkon shtëpi në Torino

Shperndaje në Facebook.

2902f7d5c68bb820104bb4006beeb93e_w900px_h500px_cp_sc

James Rodriguez dhe Real Madridi duket se do t’i ndajnë rrugët përfundimisht.

Kolumbiani ka alarmuar kampionët e Italisë pasi që mediat spanjolle kanë raportuar se agjenti i James ka deklaruar se klienti i tij po kërkon shtëpi në Torino.

Anëtari i Real Madridit mësohet se ka kontaktuar me kompaninë e njohur Proto Group LTD dhe ka kërkuar shtëpi në Torino.

Lexo edhe  Wenger ‘shokon’ Arsenalin, i përgjigjet Anglisë (Foto)

Mësohet se të njejtën kompani kanë kontaktuar edhe Ibrahimovic, Pogba, Dani Alves dhe së fundmi edhe Higuain kur kanë arritur në Juventus. /Sportali.net

 

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakJa format superseksi të Sheila Haxhiraj (Foto)
Artikulli tjetërA do ta përcjell James rrugën e Ozilit dhe Di Marias?