Alarmohet Juventus, Rodriguez kërkon shtëpi në Torino

Alarmohet Juventus, Rodriguez kërkon shtëpi në Torino

Shperndaje në Facebook.

2902f7d5c68bb820104bb4006beeb93e_w900px_h500px_cp_sc

James Rodriguez dhe Real Madridi duket se do t’i ndajnë rrugët përfundimisht.

Kolumbiani ka alarmuar kampionët e Italisë pasi që mediat spanjolle kanë raportuar se agjenti i James ka deklaruar se klienti i tij po kërkon shtëpi në Torino.

Anëtari i Real Madridit mësohet se ka kontaktuar me kompaninë e njohur Proto Group LTD dhe ka kërkuar shtëpi në Torino.

Lexo edhe  Lajmi Fundit:Sërbia ultimatum SHBA-ve për Kosovën,Ja cfar i kërkojnë!!

Mësohet se të njejtën kompani kanë kontaktuar edhe Ibrahimovic, Pogba, Dani Alves dhe së fundmi edhe Higuain kur kanë arritur në Juventus. /Sportali.net