Shtëpi Lajme Alves nuk përmbahet, shikoni çfarë i bën gazetarit (Video)

Alves nuk përmbahet, shikoni çfarë i bën gazetarit (Video)

Shperndaje në Facebook.

Dani Alves ka qenë shumë i lumtur pas titullit të parë të fituar me Juventusin
Juventus mbrëmë fitoi trofeun e parë të sezonit, pasi në finale të Copa Italia mposhti Lazion me rezultat 2:0.

Golin e parë për torinezët e shënoi mbrojtësi brazilian, Dani Alves, i cili është lojtari më në formë i ‘Zonjës së Vjetër’.

Pikërisht Alves ishte edhe protagonist pas fitores, me një veprim që bëri ndaj një gazetari, i cili ishte duke shkuar drejtpërdrejtë nga festa e Juventusit në fushë.

Alves ka shkuar i ka hipë në shpinë dhe ka festuar me të sikurse të ishte lojtar i Juventusit. /Express/

Dani Alves couldn't hold in his excitement ????????

Posted by Italian Football TV on Mittwoch, 17. Mai 2017