Atmosferë e zjarrtë në stadiumin ‘Loro Boriçi’ (FOTO)

Atmosferë e zjarrtë në stadiumin ‘Loro Boriçi’ (FOTO)

Shperndaje në Facebook.

14163725-1189493077769190-984746524-o_1472673815-5395520

Stadiumi ‘Loro Boriçi’ ka pritur ndeshjen e parë sot pas inaugurimit të plotë të tij.

Shqipëria po luan ndeshje miqësore me kombëtaren e Marokut, ku në shkallët e stadiumit atmosfera është shumë e zjarrtë.

Nga fotot e siguruar nga reporteri i mirënjohur i TVSH-së, Ogert Peza, duket se stadiumi ka marrë pamje krejtësisht tjetër dhe është gati për të pritur ndeshje zyrtare të Shqipërisë.

Lexo edhe  Kisha një vit pa seks me burrin në mërgim, djaloshi pastaj..+18

Ndërkohë për të ndjekur këtë ndeshje është i pranishëm është edhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi. /GazetaExpress/