Autoret Postime nga Gazeta

Gazeta

17545 POSTIME 0 Komentet

Ditë e trishtë për Alban Skënderajn! Humb njeriun më të shtrenjtë

Dita e sotme ka qenë një ditë e hidhur në familjen e këngëtarit të njohur dhe aq shumë të dashur për publikun, Alban Skënderaj. Fatkeqësisht,...

Blendi Fevziu bën llogaritë e fundit: Ja kush i fiton zgjedhjet...

Ndërkohë që ka marrë në pyetje dhe ka debatuar me poltikanë të shumtë sidomos muajin e fushatës është radha e tij që të bëjë...

E refuzoi se ishte punëtor i thjeshtë, kur mëson të vërtetën...

Djali e komplimenton duke i thënë se është e bukur dhe i kërkon të dalin së bashku, por ajo i thotë t’i qëndrojë larg. Mirëpo,...

FOTOLAJM/ Çmenduri në Durrës! Nënë e bijë, kush është në vije!?

Ndërkohë që temperaturat gjatë kësaj vere do të jenë më të larta se zakonisht, sigurisht që zgjidhja më e mirë është plazhi. Dhe sigurisht...

Tearcë/Pronari në Zvicër, dikush futet në shtëpi në 6 të mëngjesit,...

Ngjarja ka ndodhur sot në mëngjes në Tearcë të Tetovës. Pronari i shtëpisë është me punë në Zvicër dhe në shtëpinë e tij në...

Tragjedi në Aquapark/ Korrenti vret 5 persona, 3 prej të cilëve...

Pese persona mes te cilve tre femije kane humbur jeten sot pasi jane kapur nga korretini ne nje Aquapark ne Turqi. Ngjarja e rende...

Opss: Foto nga pushimet, do mbani barkun nga të qeshurat (FOTO)

Edhe pse kur shkon me pushime, supozohet që të kalosh momentet më të bukura dhe relaksuese të vitit, kjo nuk mund të thuhet për...

ePabesueshme ISIS: Vajza në shitje, e virgjër, e bukur, 12-vjeçe –...

Shpallja në një aplikacion është sa trishtuese, aq edhe e papranueshme: Vajza në shitje, është e virgjër, e bukur, 12 vjeçe. Çmimi i saj...

Ja çfarë po u’a shkakton erën e keqe të gojës, largojeni...

Era e keqe e gojës mund të shkaktojë një përshtypje të keqe tek njerëzit me të cilët ju flisni. Shumë njerëz vuajnë nga kjo...

E dashura e tradhtoi me dy meshkuj njëkohësisht, ai e “fëlliqi”...

Kohët e fundit tradhtitë në çift janë bërë diçka e zakonshme dhe ndodhin në mënyra nga më të ndryshmet. Më shumë se 90% e personave...