Shtëpi Autoret Postime nga Gazeta

Gazeta

17993 POSTIME 0 Komentet

Gjaku rrjedh si lumë nga një varr, alarmohen banorët: Ç’po ndodh...

Imazhe shqetësuese në të cilat tregohet gjaku që rrjedh si lumë në rrugë pranë një shtëpie funeralesh në Louisiana të Shteteve të Bashkuara të...

Arrestimi i dytë brenda ditës në ‘2XL’, aktori Julian Deda përfundon...

Pas Albano Bogdos, një tjetër aktor ka përfunduar në prangat e policisë së Tiranës gjatë ditës së sotme. Këtë herë forcat e rendit kanë arrestuar...

Tragjedia në Durrës/ Dedikimi i nënës që kyçi fëmijët në banesë:...

Pak orë pas tragjedisë së rëndë që tronditi Durrësin e mbarë opinionin publik, kur tre fëmijë të vegjël 3-vjeç u asfiksuan nga zjarri që...

Rrëfehet Gjino pas ikjes së Hajrie Rondos: Ja pse nuk i...

Me siguri filmi shqiptar “Përrallë nga e kaluara” është ndër më të dashurit për ju.Shumë prej jush e mbani mend Gjinon dhe të madhen...

Rrënqethëse: Motra e Aulonit jep mesazh të fuqishëm, ja çka i...

Të shtunën që shkoi, më 16 shtator, u gjet i vrarë me armë zjarri Aulon Zeka, 16 vjeç nga Prishtina. Motra e Aulonit, i cili...

Arrestohet aktori i njohur i humorit? Policia e nxjerr me pranga...

Aktori i njohur i humorit Albano Bogdo është fotografuar ne hyrje te baneses se tij, teksa policia e ka vene ne pranga dhe po...

Nënë e bijë në krevat me dashnorin, ja çfarë iu bëri...

Rastet e tradhëtive të kapura në ‘fagrancë’ po publikohen gjithmonë e më shumë. Një burrë nga Vlora, i cili e kishte merak që ta linte...

Kim Kardashian e ka fuqinë ta ‘cmendi’ një plazh të tërë,...

Pararacët nuk po e lënë të qetë as këtë here Kim Kardashianin. Në fokus të tyre është ta kapin ‘mat’ çdo herë por imazhet e...

Këto janë 5 mendimet e para të meshkujve kur ju shohin...

Ideja se burrat do të gjejnë defekte te trupin juaj kur ju zhvisheni, është diçka që ekziston vetëm në mendjen e një gruaje. Sipas ekspertëve...

E papritshme: Shikojeni se çka bëri sot familja e Aulonit

Nxënësit e shkollave të mesme në Prishtinë sot janë duke protestuar për vdekjen e 16-vjeçarit Aulon Zekës. Në rrugët e kryeqyteti ata kanë kërkuar #DrejtësipërAulonin....