Autoret Postime nga Gazeta

Gazeta

17545 POSTIME 0 Komentet

E madhe/ “Balena Blu” i dërgon mesazh por biseda me shqiptarin...

Gjithmonë e më shumë janë shtuar rastet ditët e fundit me persona të papërgjegjshëm që hapin adresa fallso në rrjetin social Facebook dhe kontaktojnë...

Gjithçka rreth “Balenës së kaltër”: 50 detyrat që duhet t’i kryejnë...

Loja e shumëpërfolur “Balena e kaltër”, që është duke ua marrë jetët qindra adoleshentëve, është shndërruar në një problem global për faktin se fëmijë...

Shkencëtarët zbulojnë çfarë thotë forma e buzëve për ju

Shkencëtarët dhe fizionomistët konsiderojnë se buzët janë veçoria më e rëndësishme të cilave duhet t’u kushtojmë vëmendje kur provojmë të përcaktojmë karakterin e dikujt. Ne...

I jep lamtumirën e fundit babait, arrestohet në Kroaci Ballist Morina

Autoritetet e Kroacisë kanë ndaluar që prej dy ditësh ideatorin e banderolës “Autochthonous” që u ngrit në stadiumin “Partizani” në Beograd. Ismail Morina ka udhëtuar...

Menduan se kapën një peshk të madh, tmerrohen sarandiotët pasi shikojnë...

Në rrjetat e peshkatarëve në Sarandë bie diçka e çuditshme.Peshkatarët e Sarandës të cilët kishin dal për gjueti ditën e sotme janë kthyer me...

Shokohen dasmorët nga fustani i nuses, veshja më e pazakontë që...

E fejuara e aktorit Adam Thomas, Caroline Daly ka zgjedhur të martohet me një fustan nusërie aspak të zakontë. Nëse nuset e tjera zgjedhin...

29 vjeçarja humbi 90 kg pasi hoqi dorë nga një ushqim...

29 -vjeçarja Amy LeRoy, nënë e dy fëmijëve, peshonte gati 160 kg pasi konsumonte ushqime me nivele shumë të larta kalorish. Pa e ditur,...

Ekskluzive: Disa nga emrat e kandidatëve të LVV-së që kanë fituar...

Ka përfunduar numrimi i votave për subjektet dhe koalicionet parazgjedhore nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve. Nga rezultatet del se koalicioni PDK-AAK-NISMA ka fituar zgjedhjet,...

E shikon të dashurën duke e tradhtuar me tjetrin, reagimi i...

Një i ri prej kohësh dyshonte se e dashura po e tradhton, dhe kështu për të shuar dyshimin kishte vendosur t’ia montojë një kamerë...

“O Ramush, tash e tutje nuk do të shkruaj as kritika...

Publicisti Xhevat Rexhaj ka reaguar ndaj një fotografie të kandidatit të kryeministër nga koalicioni PDK-AAK-Nisma, Ramush Haradinaj, me Dushan Janjiq. Përmes një postimi në llogarinë...