Autoret Postime nga Gazeta

Gazeta

17909 POSTIME 0 Komentet

Ky është fshati me emrin më të pistë në botë, turistët...

Po ka një fshat të quajtur “Fucking” në Austrinë e Sipërme dhe është me të vërtetë e shkruar ashtu, germë pas germe. Ndoshta ju e...

Ngjarja e rëndë në Ksamil, vajza pa ekzekutimin e të atit:...

Pak minuta para mesnatës së të shtunës në oborrin e shtëpisë është ekzekutuar kryefamiljari Vangjel Çiko. Atentatorët, që sipas dëshmisë që familjarët ishin dy, kanë...

I kthen portofolin me 1400 euro të zotit, pronari “i vë...

Ditën e djeshme, një djalë gjeti në një nga plazhet e Sarandës një portofol të mbushur me para dhe bëri ç’bëri, ia dorëzoi të...

Arabi Sheh nusen për herë të parë, nuk i pelqen, Por...

Një dhëndër nga Arabia ka divorcuar nusen e tij në natën e tyre të dasmës, pasi ka parë fytyrën e saj për herë të...

Në dasmë, dhëndri e nxjerr nusen me dhunë nga vetura kur...

Burri i njohur vetëm me mbiemrin Li, i ka befasuar të pranishmit në Sichuan të Kinës, kur e ka nxjerr nusen dhunshëm nga vetura.Ende...

Nëse keni fryrje të barkut, përdorni këto 4 ushqime

Ndjenja e “të fryrit” të stomakut është një problem që prek shumë njerëz. Kjo mund të vijë si pasojë e ushqimeve me shumë kalori qëkonsumoni,...

“Shpërthen” gazetarja: Ju tregoj pse bënim më shumë seks në komunizëm

Lajmet e ditëve të fundit për zbulime rrjetesh prostitucioni, që veprojnë në qendër të Tiranës, ka kohë që s’përbëjnë më sensacion. Ekzistenca e dukurisë...

Vajza fejohet me djalin 10 vjet më të madh, pas refuzimit...

Policia e kryeqytetit ka shpallur në kërkim një 30-vjeçar, i cili është denoncuar për marrëdhënie seksuale me dhunë nga e fejuara e tij. Kallëzimi...

E Pabesueshme çfarë ka ndodhur mëngjesin e sotëm tek Mali i...

Ndotja e detit në Shqipëri duket se është diçka normale dhe nuk i bën përshtypje njeriu. Por edhe ndotësit gjejnë oraret me frekuentimin më...

Incident i sikletshëm në Malësinë e Madhe, dhëndri tregon të vërtetën...

Shpesh herë, çiftet preferojnë të surprizojnë njëri-tjetrin ditën e dasmës. E pikërisht këtë ka menduar të bëjë edhe një djalë shqiptar me atë që...