Shtëpi Autoret Postime nga GG

GG

2406 POSTIME 0 Komentet

Mos i tregoni asnjëherë ëndrrat që shihni…arsyeja!

Ne shpesh mendojmë se janë një temë interesante bisede, por në realitet për ata që na dëgjojnë janë të parëndësishme, të rëndomta dhe dhe...

Përdhunoi ish-të fejuarën te shtëpia e motrës, flet lushnjari: Ajo më...

Juljan Rustami, i cili u arrestua dy ditë më parë pasi akuzohet se ka përdhunuar ish-të fejuarën e tij teksa kjo e fundit kishte...

Pamje rrënqethëse, fëmijët vriten dhe futen nëpër kuti kartoni për trafikim...

Pamje rrënqethëse janë publikuar në “Facebook” nga Goh Soo Heng, ku shfaqen trupat e disa fëmijëve të rreshtuar sikur të jenë bagëti, me shenja...

Bëri copa-copa të dashurën, ajo e bën aktorin e famshëm “t’i...

Mos mendoni se dhuna është e përhapur vetëm në familjet e varfra e me vështirësi ekonomike, ku burri rreh gruan apo vajzën, ose...

Jeni kurioz? Zbulo cili ka qenë emri më popullor në vitin...

Në çdo 2-3 vjet, një emër është më në modë dhe përhapet aq shumë saqë bëhet edhe emri më popullor i një viti të...

‘Vëllezërit më rrahën, mamaja më preu flokët dhe më burgosi’, rrëfehet...

Heroida ka ardhur në rubrikën “Ka një mesazh për ty” te “E Diela Shqiptare”, moderuar nga Ardit Gjebrea, për të kërkuar vëllain e saj...

Murgesha e njohur “dridhëron” amerikanët: Një cunami do fshijë SHBA-në këtë...

Në një shkrim nga “Daily Star” thuhet ekzaktësisht që “një cunami i madh do të shkatërrojë SHBA-në”. I gjithi është një parashikim nga murgesha Lucia...

Si u sulmua për vdekje nga dy qenë vogëlushja me origjinë...

Një vogëlushe një vjeçare ka mbetur mbrëmë e vdekur në një mënyrë tragjike pasi është sulmuar nga dy qenë pitbull në Flero, provincë e...

Mënyra se si e mbani timonin, tregon shumë për personalitetin tuaj

Së fundmi është gjetur se mënyra se si e mbani timonin mund të tregojë shumë për ju. Për të kuptuar më shumë mbi personalitetin tuaj,...

Njihuni me shkencëtaren muslimane nga Shkodra që po mahnit Italinë

Historia e jashtëzakonshme e mjekes që thëniet e Profetit Muhamed i konkretizon në zbulime shkencore. Një shkencëtare myslimane nga Shkodra është duke mahnitur Italinë. Egesta...