Banores së Big Brother i shqyhet fustani, i dalin vithet (Video)

Banores së Big Brother i shqyhet fustani, i dalin vithet (Video)

SHPËRNDAJE
loading...

f1_1468526368-2417274

Gjërat shkuan papritur shumë keq kur konkurrentja e sapodalë nga shtëpia e Big Brotherit britanik Lateysha Grace dhuroi një shfaqje twerk. Vetëm se ajo nuk e priste ndoshta që fustani i saj do të çahej dhe asaj do t’i dilnin të pasmet sheshit.

Lexo edhe  Çitaku ‘godet’ rëndë Serbinë, Shikojeni se çka i bëri Daçiçit

loading...