Shtëpi Lajme Bëra seks me motrën e të dashurës, që është nënë e një...

Bëra seks me motrën e të dashurës, që është nënë e një djali, por e dua dhe tani…

Shperndaje në Facebook.

Një djalë 27 vjeçar ka rrëfyer për The Sun se ka bërë seks me motrën e të dashurës së tij, përcjell Bota sot.

Ky është rrëfimi i tij:

Dola për tu qetësuar pak gjatë një dasme me familje, por përfundova duke bërë seks me motrën e të dashurës sime.

Unë e dua të dashurën time por lidhja jonë nuk ka qenë kurrë tërheqëse.

Ne mbetëm bashkë si aksident dhe aty gjithmonë mungonte diçka.

E njoha atë në punë dhe ne kalonim mirë, si shokë.

Unë jam 27 ndërsa ajo është 23.

Pastaj pronari im më dha njoftim se po e shiste apartamentin.

Më pas ajo më tha se mund të qëndroja tek ajo derisa të gjeja një vend.

Kjo ishte para 10 muajsh. Ne hapëm një shishe verë një mbrëmje dhe përfunduam në shtrat.

Të nesërmen në mëngjes ajo më pyeti nëse ishim bashkë dhe unë nuk mund t’i thoja jo.

Ajo më ka përfshirë në familjen e saj, përfshirë motrën e saj 26 vjeçare e cila është në lidhje dhe ka një fëmijë 5 vjet.

Unë fantazova me motrën e saj që nga fillimi dhe 3 muaj më vonë ne shkuam në një ndejë martesë te një kushëri i saj.

Unë dola jashtë për të marr pak ajër dhe aty e gjeta motrën e të dashurës.

Ne ishim duke tradhtuar dhe unë i tregova asaj se e kisha fantazuar që nga fillimi e ajo më tha se ishte ndjerë njëjtë.

Ajo tha se i dashuri ishte shumë i mirë por se nuk bënin seks shpesh.

Ne shkuam në një pjesë të qetë të parkut dhe filluam të putheshim.

Ishte e mahnitshme. Ne përfunduam duke bërë seks në veturën time dhe ne i dërojmë mesazhe njëri tjetrit e takohemi sa herë që mundemi.

Gjithçka është e mahnitshme kur jemi bashkë. Aty ka pasion, të qeshura dhe seks të mrekullueshëm. Ne kemi rënë në dashuri por nuk e dimë çfarë të bëjmë.

Përgjigja e psikologes:

Thuaj vetes se do ta shkatërrosh familjen nëse ju bëheni bashkë zyrtarisht.

A je i sigurt se mund ta durosh një presion të tillë?

Në një ngjarje tjetër, nuk do të ketë vend për ty dhe të dashurën tënde, motrën e të dashurës në të ardhmen.

Bisedo me të por kujto që ajo ka dhe një djalë dhe ajo nuk mund të ndahet nga babai i tij.

Në këtë rast ti duhet ta përfundosh me këtë.

Por, nëse kjo është serioze, ti duhet fillimisht ta përfundosh lidhjen tënde aktuale.

Bëhu i sinqertë dhe besnik me të dashurën tënde, në çdo mënyrë./BS/