Bora Kokëdhima nuk “e fsheh” më të fejuarin, publikon foto duke u...

Bora Kokëdhima nuk “e fsheh” më të fejuarin, publikon foto duke u puthur

Shperndaje në Facebook.

www_1482599279-699033

Stilistja Bora Kokëdhima është treguar mjaft e rezervuar sa i përket lidhjes së saj të dashurisë dhe gjithashtu edhe fejesës së saj.

Por duket se tashmë kë vendosur të publikojë çaste të lumtura nga kjo dashuri. Ajo ka publikuar një foto gjatë festës së fundvitit të gazetës “Shekulli”, ku shfaqet duke u puthur me të fejuarin e saj, Olsin.

Lexo edhe  E doni shiun? Ja cili është karakteri juaj

Krahas fotos ajo ka shkruar: “Dashuria e jetës time”. Gjithashtu edhe motra e saj, këngëtarja Besa Kokëdhima ka publikuar një foto familjare ku shfaqet edhe Olsi, i fejuari i Borës./Gazeta Express/

 

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakBerisha në 11-shen më të mirë në Australi
Artikulli tjetërAksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Ferizaj (Video)