Cili është më i fortë në PDK Hashim Thaçi apo Kadri Veseli..??

Cili është më i fortë në PDK Hashim Thaçi apo Kadri Veseli..??

Shperndaje në Facebook.


thaqi-kadri


Në emisionin “Komiteti” Zëvendësministri Rexhep Hoti ka folur për pozicionet ish-kreut të PDK’së Hashim Thaçi dhe Kryetarit në ardhje Kadri Veselit brenda partisë. Cili është më i fuqishëm sipas tij?

Lexo edhe  EKSKLUZIVE: Si u hesht vrasja e punëtorit të paregjistruar të ‘Bon Vivant’?

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakMesazhi prekës i nënës se Rebekës
Artikulli tjetërManolja vuan nga leukemia akute, familja kërkon ndihmë (Foto)