City mendon për Grimaldon

City mendon për Grimaldon

SHPËRNDAJE
loading...

1475431636337-780x439

Loading...

Skuadra angleze, Manchester City synon të përforcohet edhe më shumë gjatë afatit kalimtar të janarit.

Emri i ri në listën e Pep Guardiolës është mbrojtësi i talentuar spanjoll, Alex Grimaldo.

21-vjeçari ka shkëlqyer këtë edicion me Benficën në elitën e futbollit portugez si dhe në Evropë.

Lexo edhe  Bëra seks me motrën e të dashurës, që është nënë e një djali, por e dua dhe tani…

Kësisoj ai është bërë objektiv i gjigantit anglez, Manchester City që po e kërkon me ngulm.

Mediat portugeze kanë shkruar se City është e gatshme të ofrojë 20 milionë euro për transferimin e reprezentuesit spanjoll. /Telegrafi/

loading...