Çmendet tifozja, zhvishet nudo për të festuar titullin! (Video/Foto,+16)

Çmendet tifozja, zhvishet nudo për të festuar titullin! (Video/Foto,+16)

Shperndaje në Facebook.

45466767

 

 

 

 

Lexo edhe  5 momente emocionale në sport, që e bën botën të qajë! (VIDEO)
SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakEnca: Unë dhe ai supozohej të ishim të pandarë, por më pas gjithçka shkoi për dreq (Foto)
Artikulli tjetërShiko LIVE Shqiperia VS Marocco