Dënohet me 20 mijë euro modelja gjermane, gënjeu se ishte përdhunuar nga...

Dënohet me 20 mijë euro modelja gjermane, gënjeu se ishte përdhunuar nga dy burra

SHPËRNDAJE
loading...

1-295-780x439

Loading...

Modelja gjermane Gina-Lisa Lohfink është dënuar për shkak të pretendimit të rremë për përdhunim.

Ajo kishte bërë denoncim ndaj dy meshkujve, për të cilët kishte thënë se kanë kryer marrëdhënie seksuale në mënyrë të dhunshme, pas publikimit të një video-xhirimi në vitin 2012, ku modelja Lohfink ishte parë duke kryer marrëdhënie seksuale me dy burra., shkruan BBC.

Lexo edhe  Foto të frikshme të qyteteve kineze ku nuk jeton asnjë njeri – arsyeja do t’ju befasojë (FOTO)

2

Ajo kishte deklaruar se ky incident ishte përdhunim, dhe është gjobitur me 20 mijë euro nga një gjykatë në Berlin.

 

loading...