Djali i Çiljetës tashmë në emisione

Djali i Çiljetës tashmë në emisione

Shperndaje në Facebook.

sfxh

‘Intervista ime e parë’, shkruhet në foton e djalit të këngëtares Çiljeta Xhilaga, i cili prej disa ditësh është bërë pjesë edhe në rrjetet socilale.

Sigurisht nuk bëhet fjalë për ndonjë intervistë të Fernandos, por të mamasë së tij. Fotoja është bërë në kohën kur ishte intervistuar Çiljeta në emisionin tetë a tetë në“InTv”.

Lexo edhe  Ja çfarë i dhuroi Ramush Haradinaj bashkëshortes së tij për Shën Valentin (Foto)

12784798_10208190809825914_230046602_n

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakPërleshen simpatizantët e PDK-së dhe protestuesit e opozitës (Video)
Artikulli tjetërJa pse na dridhen sytë në mënyrë të pavullnetshme