Shtëpi Lajme E tradhtoi, jo me një por me shumë femra – në fund...

E tradhtoi, jo me një por me shumë femra – në fund e dashura vendosi të martohej me të? (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Usain-Kasi-780x439

Usain Bolt ka qenë pjesë e disa skandaleve në javët e fundit, mirëpo duket se ka arritur t’i rregullojë marrëdhëniet me të dashurën e tij.

Pasi i fitoi tri medalje të arta në Lojërat Olimpike në ‘Rio 2016’, njeriu më i shpejtë në botë doli nga kontrolli duke u argëtuar me femra të ndryshme.

Puthja e Bolt me një prej shumë femrave gjatë ‘shthurjes’.

E nisi në Brazil, për të vazhduar në Londër, ku çdo natë rritej numri i femrave me të cilat argëtohej nëpër klube dhe shkonte në shtrat.

E dashura e tij, Kasi Bennett, qëndroi e heshtur, teksa u publikuan vetëm disa reagime të saj në rrjetet sociale.

Por, në fund duket se ia ka falur gjithçka. Xhamajkani ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale nga pushimet me të dashurën, me mbishkrimin: “Ajo tha ‘PO’”. /GazetaGobale/

bolt