Enca zbulon gjoksin më shumë se c’duhet (Foto)

Enca zbulon gjoksin më shumë se c’duhet (Foto)

Shperndaje në Facebook.

6f22018b13b2e7ccb9724fe43859e30d

Enca Haxhia është një këngëtare e re e cila njihet për linjat e saj trupore jo të mira.

Këngëtarja që me “zor” dëshiron të duket bukur dhe seksi, sot ka sjellur një fotografi në instagram ku shihet me një veshje të tejdukshme,

Lexo edhe  Fjalët emocionuese të lojtarit brazilian pas shpëtimit (Foto)

Enca shihet që vetëm thithkat i ka mbuluar me një zemër të vogël, ajo duket lezetshëm në këtë foto, më poshtë ua sjellim postimin e plotë të Encës.

c_1475749507-4118326

 

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakHumbisni 3 kg në 5 ditë me këtë dietë të shëndetshme
Artikulli tjetërShokon Kallashi, mbulon gjoksin me dy 500she (Foto)