Enca zbulon gjoksin më shumë se c’duhet (Foto)

Enca zbulon gjoksin më shumë se c’duhet (Foto)

SHPËRNDAJE
loading...

6f22018b13b2e7ccb9724fe43859e30d

Loading...

Enca Haxhia është një këngëtare e re e cila njihet për linjat e saj trupore jo të mira.

Këngëtarja që me “zor” dëshiron të duket bukur dhe seksi, sot ka sjellur një fotografi në instagram ku shihet me një veshje të tejdukshme,

Lexo edhe  Meda ka një dedikim për njeriun e zemrës (Foto)

Enca shihet që vetëm thithkat i ka mbuluar me një zemër të vogël, ajo duket lezetshëm në këtë foto, më poshtë ua sjellim postimin e plotë të Encës.

c_1475749507-4118326

 

loading...