‘Ende nuk jam në nivel me Messin dhe Ronaldon’

‘Ende nuk jam në nivel me Messin dhe Ronaldon’

SHPËRNDAJE

roni_1476901145-1093982

Antonie Griezmann ka thënë se ende nuk është në nivel me Leo Messin dhe Cristiano Ronaldon
Ylli i Atletico Madridit, Antonie Griezmann e pranon se ende nuk është me Leo Messin dhe Cristiano Ronaldon.

Ai tha se duhet të fitojë tituj që të jetë në nivelin e tyre.

Lexo edhe  Mos u bëni të marra: Këto pesë porosi ASSESI nuk bën t’ia dërgoni ISH TË DASHURIT!

“Nuk ndjej që jam në të njëjtin nivel me Messin dhe Ronaldon ende. Më duhet që të fitojë tituj që të krahasohem me ta. Do të tentoj të ndihmoj skuadrën time dhe kombëtaren sa më shumë të jetë e mundshme”, tha Griezmann Eurosport. /Express/