Eto’o bëhet me skuadër të re? (Foto)

Eto’o bëhet me skuadër të re? (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Samuel Eto’o, sulmuesi i Antalyaspor, mund të filloj një aventurë të re në Francë

Ish reprezentuesi i Kamerunit, Samuel Eto’o mund të largohet nga skuadra turke, Antalyaspor gjatë janarit.

Sipas France Football, skuadra franceze, Lille, ka shfaqur interesim që ta transferoj ish sulmuesin e Interit, Chelseas, Real Madridit dhe Barcelonës, përcjell Express.

Lexo edhe  Zyrtare: E kërkoi Liverpooli e City, por Berahino zgjedh Stoken

Eto’o është transferuar në Antalyaspor në vitin 2015 nga Sampdoria. Ai ka kontratë me klubin turk deri në verën e vitit 2018. /Express/

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakLajm fantastik për motin në Kosovë
Artikulli tjetërE papritura sapo ndodhi mes Endritit dhe Dritës (Foto)