Shtëpi Kuriozitete Filmohet momenti i frikshëm kur shpirti del nga trupi i gruas që...

Filmohet momenti i frikshëm kur shpirti del nga trupi i gruas që po vdes (Video)

Shperndaje në Facebook.

sh_1476789572-9176486

Ky është momenti i frikshëm kur shpirti shkëputet nga trupi i një gruaje. Ngjarja ka ndodhur në një spital në Kinë. Videoja tregon se gruaja është e shtrirë në një krevat në korridorin e spitalit. Videoja është regjistruar rreth orës 04:00 të mëngjesit, të vitit 2014. Nuk është e qartë se ngase vdiq gruaja në spital dhe nuk ka prova nëse videoja mund të jetë e falsifikuar.