Fjolla me një pozë joshëse (Foto)

Fjolla me një pozë joshëse (Foto)

SHPËRNDAJE
loading...

FjollaMorina-780x439

Loading...

Fjolla Morina ka postuar një fotografi në Instagram, ku shfaqet tejet atraktive.

Këngëtarja është shfaqur me të brendshme të zeza, ndërsa ka pasur edhe një veshje në formë rrjete të tejdukshme.

Një pozë joshëse

Ajo ka pozuar para aparatit të fotografit Juxhin Kurti.

Lexo edhe  Përzieni mjaltin dhe aspirinën dhe qiteni në fytyrë: Rezultate fantastike pas vetëm tri orëve!

“Stili im e zezë dhe e shtrenjtë”, shkruan këngëtarja në përshkrim. /Telegrafi/

loading...