Shtëpi Video Fjolla Morina flen nudo (VIDEO)

Fjolla Morina flen nudo (VIDEO)

Shperndaje në Facebook.


Në rubrikën Videoselfie të emisionit NIN në Klan Kosova, këtë mbrëmje protagoniste ishte Fjolla Morina.

Këngëtarja videon e filloi nga aeroplani, ndersa më pas shfaqet nga shtrati, ku tregon se si për shkak të zhurmës së fqinjëve nuk mund të fle deri në mëngjes.
Po ashtu Fjolla na servoi edhe pamje mahnitëse nga Parisi dhe të Kullës Eiffel.
Ashtu siç edhe mund të pritej, këngëtarja e përmbylli videoselfie-n e saj me buzëqeshjen e vajzës së saj të vogël Alayah.
2