Formacionet zyrtare: Barca – Bilbao

Formacionet zyrtare: Barca – Bilbao

SHPËRNDAJE
loading...

Në Camp Nou zhvillohet ndeshja kthyese në kuadër të Kupës së Mbretit, ndërmjet Barcelonës dhe Athletic Bilbaos.

loading...