Shtëpi Sport Foto e rrallë: Kur Messi kreu testet e para mjekësore te Barcelona...

Foto e rrallë: Kur Messi kreu testet e para mjekësore te Barcelona (Foto)

Shperndaje në Facebook.

messii_1469113053-5888533

Tashmë të gjithë e dinë historinë e Leo Messit se si përfundoi ai te Barcelona, por këtë foto nuk e keni parë asnjëherë

Gjatë ditës së sotme, ka filluar të qarkullojë një foto e rrallë në rrjetet sociale. Sipas mediave spanjolle, kjo foto është kur Leo Messi po kryente testet e para mjekësore te Barcelona.

Pjesa tjetër tashmë është histori, shumë tituj me ekipin dhe shumë trofe e rekorde individuale, me një fjalë legjendë e futbollit. /Express/