Gjarpri i’a grabitë të voglin, por miushja nuk dorëzohet (VIDEO)

Gjarpri i’a grabitë të voglin, por miushja nuk dorëzohet (VIDEO)

SHPËRNDAJE

loading...

Momma rat saves baby from snake

Kjo video e vërteton se nëna nuk kursen sakrificat e saj asnjëherë, madje edhe kur bëhet fjalë për kafshët, instikti prindëror është i njejtë. Gjarpri i’a ka grabitur kësaj miushje të voglin e saj, por ajo menjëherë e ka sulmuar gjarpërin. Mrekullisht, gjarpri frikësohet nga rezistenca e miushes dhe e lëshon të voglin e saj nga goja dhe ai shpëton, Ai qëndron pa lëvizur në rrugë, derisa e ëma e tij sigurohet që gjarpri nuk do të kthehet dhe vjen për ta marrë të voglin e saj. Kjo video ka tërhequr mijëra shikime dhe ka treguar qartë se instikti prindëror është diçka shumë e madhe dhe ekziston tek çdo qenie.

Lexo edhe  Skandaloze! Deputeti ortodoks i Ali Ahmetit ofendon Muslimanët në emision live…

https://youtu.be/9fL9dk3gKxc