Shtëpi Video Godet Khloe: Ja si ti keni të pasmet e mëdha (Foto)

Godet Khloe: Ja si ti keni të pasmet e mëdha (Foto)

Shperndaje në Facebook.

khloe6

Khloe Kardashian ka një nga të pasmet më të mira në Hollivud dhe të martën 31-vjeçarja postoi disa video ku tregon se si i formon ato. Klipet janë postuar në khloewithak.com dhe aty shihet Khloe duke marrë udhëzime nga trajneri i saj Gunnar Peterson.

Ajo thekson se është më mirë t’i kesh të rrumbullakëta, pasi “askush nuk i ka bërë këngë b… të vogla”.

Ditën e shtunë ajo postoi disa foto ku pozonte krejtësisht nudo.

31-vjeçarja i ndau këto foto me ndjekësit e saj në Twitter dhe mendohet se janë foto të gushtit të kaluar, gjatë pushimeve të saj në St Barths.

Khloe shihet duke mbuluar gjoksin me duar në dy fotot e saj në pishinë.

khloe-1

khloe-3