Haradinaj në Gjykatën Franceze, nën masa të rrepta sigurie (FOTO)

Haradinaj në Gjykatën Franceze, nën masa të rrepta sigurie (FOTO)

Shperndaje në Facebook.

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka mbërritur në Gjykatën në Colmar të Francës, aty ku do të mbahet seanca për të. Ai ka hyrë në seancë nën masa të rrepta sigurie.

Lexo edhe  Çmendet Lady Gaga, ekspozon gjoksin duke shkuar në studio incizimi! (Foto, +16)
SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakE papritura sapo ndodhi mes Endritit dhe Dritës (Foto)
Artikulli tjetërZyrtare: Bien Kosova dhe Shqipëria (Foto)