Haradinaj: Nuk guxoj ta zbuloj simpatinë e parë

Haradinaj: Nuk guxoj ta zbuloj simpatinë e parë [Video]

Shperndaje në Facebook.

ramboooo_1480255946-1808389

Këtë javë n’Kosovë Show të ftuar janë Ramush Haradinaj dhe Anita Latifi.

I pyetur për simpatinë e parë, Ramush Haradinaj tha se nuk guxon ta zbulojë identitetin e saj.

Ai tha se zgjedhjet e reja janë çështje javësh, ndërsa theksoi se Isa Mustafa dhe Hashim Thaçi nuk janë bashkëpunëtorë të mirë. Për Kadri Veselin tha se nuk mund të paragjykojë, meqë nuk ka punuar më herët me të.

Lexo edhe  EKSKLUZIVE: Çka i shkruante Enver Hadri dajës së tij Said Kryeziu në vitin 1976? (Dokument)

Ndërsa, për mysafiren e dytë, Anita Latifi është përgatitur një kamerë e fshehur.

Për më tepër shikojeni emisionin e plotë.