Haradinaj: Nuk guxoj ta zbuloj simpatinë e parë

Haradinaj: Nuk guxoj ta zbuloj simpatinë e parë [Video]

Shperndaje në Facebook.

ramboooo_1480255946-1808389

Këtë javë n’Kosovë Show të ftuar janë Ramush Haradinaj dhe Anita Latifi.

I pyetur për simpatinë e parë, Ramush Haradinaj tha se nuk guxon ta zbulojë identitetin e saj.

Ai tha se zgjedhjet e reja janë çështje javësh, ndërsa theksoi se Isa Mustafa dhe Hashim Thaçi nuk janë bashkëpunëtorë të mirë. Për Kadri Veselin tha se nuk mund të paragjykojë, meqë nuk ka punuar më herët me të.

Lexo edhe  Alban Meha poston dy fotografi fantastike nga Prekazi legjendar (FOTO)

Ndërsa, për mysafiren e dytë, Anita Latifi është përgatitur një kamerë e fshehur.

Për më tepër shikojeni emisionin e plotë.

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakMemushaj shënon supergol ndaj Romës (Video)
Artikulli tjetërTë hënën kupa “Pavarësia”, hidhet shorti