Ilaç natyral për zbardhjen e dhëmbëve, efekti i menjëhershëm (Video)

Ilaç natyral për zbardhjen e dhëmbëve, efekti i menjëhershëm (Video)

Shperndaje në Facebook.

A do të dëshironit t’i zbardhni dhëmbët në mënyrë natyrale dhe pa shpenzuar shumë para?
Një vajzë ka publikuar një video në YouTube dhe tregon një mënyrë krejtësish natyrale e cila arrihet në kushte shtëpiake për zbardhjen e dhëmbëve, transmeton lajmi.net.
Ajo tregon se krejt çka ju nevojitet janë: disa pika lëng limoni, sodë e bukës dhe një furçë dhëmbësh.
Ajo sugjeron se nuk duhet tepruar, një herë në javë është e mjaftueshme dhe dhëmbët tuaj do të jenë super të bardhë.
Lexo edhe  Keni dhimbje të shpeshta koke, puçrra, dhimbje muskujsh apo thonj të brishtë?! Ja çfarë paralajmërojnë këto simptoma

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakJa si të ngroheni pa harxhuar asnjë cent
Artikulli tjetërHani 7 arra dhe prisni 4 orë – Ja çfarë do të ju ndodhë?