Incident në emision, balerina ngre këmbët dhe… ndodh ajo që s’pritej (Video)

Incident në emision, balerina ngre këmbët dhe… ndodh ajo që s’pritej (Video)

Shperndaje në Facebook.

Si çdo balerinë profesione, edhe Alba Hoxha, bukuroshja që performon në emisionin investigativ “Stop”, është hasur me një incident të vogël.

Siç duket edhe në këtë vide të disa ditëve më parë Alba, ka qenë duke performuar një spërkatë vertikale, teksa në momentin që ka ulur këmbët është ngatërruar me getat që kishte veshur. Një incident i vogël, të cilin Samiri e kaloi me nota humori.

Lexo edhe  Ja si reagon qeni pasi e sheh pronaren me të posalindurin e saj (VIDEO)