Shtëpi ShowBiz Ish-banores së Big Brother në Britani i çahet fustani në një emision...

Ish-banores së Big Brother në Britani i çahet fustani në një emision live (VIDEO)

Shperndaje në Facebook.

Lateysha-Grace-620x330

Latysha Grace është banorja e cila është larguar këtë javë nga shtëpia e “Big Brother” në Britani. Ajo do të mbahet mend jo vetëm për qëndrimin e saj në shtëpi, por dhe për incidentin që i ndodhi pas daljes nga shtëpia.
Incidenti në fjalë i ndodhi gjatë një interviste në “Channel 5”. Ndërkohë që ajo po intervistohej nga gazetari, ajo shprehet se i ka mbetur fiksim kërcimi i saj “Twerk” duke i kërkuar që ta performonte dhe aty.
Ish banorja e “Big Brother” filloi ta kërcente por veshja e papërshtatshme i ekspozoi më shumë se duhet trupin. Videoja e kërcimit të saj ku ekspozohet trupi është shpërndarë me mijëra herë në rrjetet sociale, ku tashmë është kthyer dhe “hit”.