Iva Aliko zbulon se i cilës parti është deputeti kosovar me të...

Iva Aliko zbulon se i cilës parti është deputeti kosovar me të cilin ajo është në lidhje

SHPËRNDAJE
loading...

Iva Aliko me shumë surpriza në ‘Zonë e Lirë’.

Në ‘Zonë e Lirë’, Iva Aliko ka zbuluar se deputeti me të cilin ajo është në lidhje është i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), dhe është një mashkull brun rreth 45-vjeçar.

Lexo edhe  Kjo ësht si një magji. Ja mënyra si t’i rritni flokët tuaj për 2 muaj (video)

i_1460636942-7787300

loading...