Shtëpi Kuriozitete “Kam kryer marrëdhënie me vjehrrin kur burri ishte në ushtri, dhe unë…”

“Kam kryer marrëdhënie me vjehrrin kur burri ishte në ushtri, dhe unë…”

Shperndaje në Facebook.


Një vajzë 25-vjeçare ka kërkuar ndihmën e psikologes në Britani pasi ka bërë seks me vjehrrin gjatë kohës që i dashuri ishte thirrur në ushtri jashtë vendit. Historia është botuar sot në “The Sun” bashkë me këshillat që i ka dhënë Deidre Sanders, e njohur për dhënien e këtyre këshillave.
Letra:
Unë kam bërë seks të nxehtë me babain e të dashurit tim.
Unë jam 25 vjeç dhe i dashuri im është 27. Ne kemi qenë së bashku për tre vjet dhe marrëdhënia jonë është fantastike. I dashuri im është në ushtri dhe ai shkoi jashtë vendit për disa muaj.
Baba i tij vinte çdo ditë te kompania ime me një filxhan çaji. Ne kalonim shumë kohë së bashku. Në fillim ishte diçka e çuditshme për shkak të diferencës së madhe të moshës, por sa më shumë kohë shpenzoja, aq më shumë u ndjeva e tërhequr pas tij. Një natë ai solli disa shishe me verë dhe ne flirtuam. Unë shkova në tualet dhe ai më ndoqi pas. Kur dola prej andej më rrëmbeu dhe më puthi. Unë ndihem fajtore për të dashurin tim, por seksi me babain e tij ishte i mahnitshëm. Që prej atëherë, ne e kemi vazhduar këtë marrëdhënie. I dashuri im u kthye për Krishtlindje, për disa javë. Unë jam e lumtur që e pashë atë, por duhet të luftoj me veten për të vërtetën. Pas Krishtlindjeve ai do të ikë sërish jashtë dhe unë do të kem sërish marrëdhënie me babain e tij.