Kë e donte me ‘fjalë të vogla’ Shkurte Gashi?

Kë e donte me ‘fjalë të vogla’ Shkurte Gashi?

Shperndaje në Facebook.

largea_shkurte-gashi-650x3581452418714

Shkurte Gashi është këngëtare e cila aktualisht po qëndron të jetë shumë e dashur për publikun.

Shkurta së fundmi ishte në Itali me disa mike të saj ku në bazë të fotografive dhe videove shihej se janë relaksuar shumë, shkruan lajmi.net.
Ajo njihet për zërin karakteristik që ka, zë ky që pëlqehet shumë nga adhuruesit e këngërares.
Njejt është lavdëruar edhe kur ka vendosur ta këndojë një pjesë të këngës ‘Me fjalë të vogla’, video të cilën e ka postuar në Instagram.
Mirëpo vargjet që i ka shkëputur kanë ngjallur reagim, sikur ajo po vuan për dikë, pasi këndon me aq emocione teksa i thekson fjalët “A mi sheh fotogrfitë ndonjëherë, kur mërzitesh në mendje kush të bjen”.

Lexo edhe  Kush po e mban në krahë Kaian e Teutës?! (Foto)

12534619_187222894968349_1231402233_n

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakRa në vrimën e ashensorit pasi e demoloi derën me shqelm (Video)
Artikulli tjetërFjolla konfirmon lidhjen e re (Video)