Kështu ua ka uruar fansave Kallashi mëngjesin

Kështu ua ka uruar fansave Kallashi mëngjesin

Shperndaje në Facebook.

Donjeta Kosumi – Kallashi është kujdesur që tua urojë një mëngjes të këndshëm me gjoksin e saj. Në Instagram ajo ka postuar një pjesë të të brendshmeve dhe gjoksin tek i shpërthen.

mii-770x478

Lexo edhe  Kjo video po e djeg Ballkanin: Kroatja e zjarrtë që me të pasme e shkrin borën (Video)
SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakTurpërohet Rita Ora, i del gjoksi tërësisht (Foto +18)
Artikulli tjetërLavdrim Muhaxheri e Ridvan Haqifi dyshohet se janë në Maqedoni