Kështu ua ka uruar fansave Kallashi mëngjesin

Kështu ua ka uruar fansave Kallashi mëngjesin

SHPËRNDAJE
loading...

Donjeta Kosumi – Kallashi është kujdesur që tua urojë një mëngjes të këndshëm me gjoksin e saj. Në Instagram ajo ka postuar një pjesë të të brendshmeve dhe gjoksin tek i shpërthen.

mii-770x478

Lexo edhe  Nora Istrefi bëhet bjonde (Foto)
loading...