Kjo është femra më e bukur në botë (FOTO)

Kjo është femra më e bukur në botë (FOTO)

Shperndaje në Facebook.

‘Miss World’ kanë zgjedhur femrën më të bukur.
 Miss-World-2015-650x358

Bukuroshja nga Spanja, Mireia Lalaguna Royo, është kurorëzuar si femra më e bukur e botës në ceremoninë e mbajtur në Kinë.

Studentja 23 vjeçare nga Barcelona bëhet femra e parë nga Spanja pas 65 vjetësh që arrin të marrë këtë titull, transmeton lajmi.net.

Lexo edhe  A e keni provuar ta bëni këtë më parë me Coca-Cola?Ja çka ndodhë… (VIDEO)

Gjithashtu, Miss Kanadaja nuk është lejuar të hyjë në Kinë dhe të marrë pjesë në garë për shkak të kritikave që ka bërë më herët për abuzimet e të drejtave të njeriut që po bën shteti kinez.

 

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakGjashtë cilësitë e njerëzve tërheqës
Artikulli tjetërKur një femër përgatitet për të bërë seks