Kjo video e Ramush Haradinaj do tju bej me lot,nese je i...

Kjo video e Ramush Haradinaj do tju bej me lot,nese je i dobet mos e shiko sepse..!!

Shperndaje në Facebook.


Lexo edhe  Detajet nga dasma e “çmendur” e miliarderit rus, do të befasoheni (Foto/Video)
SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakObama thyen rekord në Twitter
Artikulli tjetërKapet mat gruaja e Sinan Hoxhës, hap këmbët dhe e tregon hapur në publik