Kush e ka më të madh: Fjolla, Vildanja, Zajmina, Enca apo Shkëndija...

Kush e ka më të madh: Fjolla, Vildanja, Zajmina, Enca apo Shkëndija (Foto +16)

Shperndaje në Facebook.

Këngëtaret tona duket se muzikën e kanë në rend të dytë. Gara më e fortë ndërmjet tyre, duket se zhvillohet për të treguar asetet e tyre, gjoksin dhe të pasmet, derisa muzika mbetet në plan të dytë, raporton Gazeta Blic.

Edhe përgjatë vitit që e lamë pas, këto katër këngëtare: Fjolla, Vildanja, Enca dhe Shkëndija janë shtyrë se cila e ka gjoksin më të madh dhe më shpërthyers.

Lexo edhe  “Masakrohet” Greta Koçi, fotot zbulojnë se ka proteza në të pasme

Më poshtë ju sjellim fotografi të katër prej tyre dhe ju vlerësoni se cila e ka më të madh:

123