Ky është plaku që ua ‘ftofë’ të rinjve: Shih si i zë...

Ky është plaku që ua ‘ftofë’ të rinjve: Shih si i zë femrat (VIDEO)

Shperndaje në Facebook.

ha12

I riu Ethan Cole nuk pati sukses të madh me vajzat në një web faqe njohjesh, prandaj në ndihmë i erdhi gjyshi 89 vjeçar Josh Schultz .

Në të vërtetë Ethan ka krijuar profilin ku e kishte vënduar foton e gjyshit në rininë e tij, dhe ka shkruar se ai ishte regjisor dhe se është duke kërkuar për vajzat që do të shfaqen në filmin e tij të ri. Pesë vajza menjëherë u përgjigjen dhe ranë dakord të takohen, transmeton TetovaSot.

Megjithatë, edhe pse shumica e vajzave e kuptuan shpejt se po mashtrohen, disa ranë nën kurthin e këtij gjyshi simpatik.

Gjyshi Josh i ftoi këto zonja së bashku të hidhen nga një avion, të dëgjojnë muzikë rap dhe të bëjnë shumë gjëra të tjera.

Lexo edhe  Enca Haxhiaj ka një mesazh surprizues për Noizyn? (Foto)