Shtëpi ShowBiz Ky ishte momenti më romantik në ditëlindjen e Ansit

Ky ishte momenti më romantik në ditëlindjen e Ansit

Shperndaje në Facebook.

Dyshja e njohur e showbizit shqiptar, Andrra Destani dhe Sinan Hoxha dje kanë pasur festë.

Kjo se, djali i tyre Ansi ka mbushur 1 vit jetë, duke u organizuar një aheng i cili do mbahet mend edhe për dukjen e të dyve.

Mirëpo, mjaft e komentuar ka mbetur dhe fotografia që Andrra e ka publikuar në Instagram.

Ajo shihet se në prezencën e njerëzve është puthur bashkë me Sinanin, duke realizuar një imazh shumë të bukur, paraqitja e një çifti të dashuruar!