Shtëpi Lajme Lajm i mirë për Chelsean

Lajm i mirë për Chelsean

Shperndaje në Facebook.

chelsea_1474314180-4962185

John Terry është kthyer në stërvitje dhe është gati për të luajtur
Menaxheri i Chelseat, Antonio Cone ka marrë një lajm të mirë para ndeshjes me Leicesterin në EFL Cup.

Kapiteni John Terry dhe mesfushori spanjoll, Cesc Fabregas janë kthyer në stërvitje dhe janë gati për të luajtur.

Conte tashmë do të ketë në dispozicion të gjithë lojtarët dhe do ketë më shumë mundësi zgjedhje kundër kampionëve të Anglisë. /Express/