Lajme

Lajme

Flet gruaja me mjekër: Kam 26 vjet që s’e rruaj dhe...

Një zonjë me mjekër, që hoqi dorë nga brisku për të rritur qimet e fytyrës, thotë se nuk është ndjerë kurrë më seksi. Rose Geil, 39 vjeç, nisi të rruhet kur ishte 13 vjeç, pasi vuri re se kishte shumë qime. Por adoleshentja nga Oregoni, SHBA, e kuptoi se ishte e kotë pasi nuk mbaheshin nën kontroll. Pas vitesh duke …