Milani barazon me tituj Juventusin

Milani barazon me tituj Juventusin

Shperndaje në Facebook.

miill_1482521493-1455090

Milani ka fituar Sperkupën e Italisë
Milani ka fituar Superkupën e Italisë për vitin 2016, pasi e mposhti në finale Juventusin, sfidë kjo që u vendos pas ekzekutimit të penalltive, ku kuqezinjtë triumfuan 4:3, teksa koha e rregullt dhe shtesë përfunduan 1:1, transmeton Gazeta Express.

Lexo edhe  E lezetshme dhe bombastike – kjo është e dashura e yllit të La Ligas (Foto)

Ky është titulli i shtatë për Milanin, duke barazuar Juventusin, që gjithashtu e ka fituar shtatë herë Superkupën e Italisë. /Express/

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakÇka po ndodh mes Gentës e Sonit (Foto)
Artikulli tjetër3 arsye se pse sëmundja e kancerit është duke u përhapur tej mase