Modelja shqiptare merr një letër të veçantë nga Barak dhe Michelle Obama...

Modelja shqiptare merr një letër të veçantë nga Barak dhe Michelle Obama (FOTO)

Shperndaje në Facebook.

barak-620x330

Ajo është njëra ndër modelet shqiptare e cila me shumë fanatizëm ruan gjuhën dhe traditat e saj, shkruan revista Kosovarja.
Në botën e modelizmit ka arritur majat ndërsa tani po shijon jetën e saj si nënë.
Me rastin e lindjes së vajzës Ella Farias, ajo mori një letër nga Presidenti amerikan Barack Obama dhe gruaja e tij, të cilën modelja e publikoi në rrejtin social snapchat si një urim shumë të veçantë për vajzën e saj.

Lexo edhe  Emocione në Big Borther, qau i madh e i vogël (Foto)