Mourinho – Januzaj, ndodhë ajo që nuk pritej

Mourinho – Januzaj, ndodhë ajo që nuk pritej

Shperndaje në Facebook.

united-januzaj

Duket se e ardhmja e Adnan Januzaj te Manchester Unitedi është në prag të përfundimit.

E gjitha kjo pasi mesfushori shqiptar nuk ka respektuar vendimin e Jose Mourinhos, që ai të stërvitet me të rinj e Djajve të Kuq.

Sipas medieve në Angli, Januzaj nuk është paraqitur fare në stërvitje, duke injoruar teknikun portugez, shkruan Telegrafi.
Me shumë mundësi 21-vjeçari do të dënohet fillimisht dhe pastaj do të dërgohet në huazim, pse jo edhe në një shitje të plotë.

Lexo edhe  Përzieni piperin dhe jogurtin dhe qiteni në fytyrë: ndikim i magjishëm që do t’ju mrekullojë!

Për Adnanin ka shfaqur interesim Evertoni, Lazio dhe Sunderlandi.

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakGjendet trupi i pajetë i një 17 vjeçari
Artikulli tjetërKuka ka një këshillë për Majlindën para gjysmëfinales