Një përgjigje e fort nga Shefqet Krasniqi për Ramush Haradinajn..!!

Një përgjigje e fort nga Shefqet Krasniqi për Ramush Haradinajn..!!

SHPËRNDAJE
loading...

Ai ka thënë se përveç politikanëve me politikë ka drejtë dhe duhet të mirret edhe hoxha.
Madje ai ka paralajmëruar se nëse kish me hy në parlament do ta bënte llugë atë.

Lexo edhe  Megjithë padinë, gazeta serbe vazhdon serinë e shkrimeve ndaj Haradinajt për kontrabandë me armë
loading...