Njeriu magnet që ka talent të pabesueshëm (Video)

Njeriu magnet që ka talent të pabesueshëm (Video)

SHPËRNDAJE
loading...

Një Indian që pretendon të ketë aftësi  prej magneti ka demonstruar talentin e ti shumë të çuditshëm, duke vendosur  lugë dhe pirunë nëpër gjithë  trupin e tij.

Arun Raikwar, nga India, ka zbuluar aftësi jot ë zakonshme vetëm disa muaj më parë kur një  gozhdë mbeti në trupin e tij teksa ai po i bënte disa gjëra shtëpiake,

Lexo edhe  LAJMI I FUNDIT Jakup Krasniqi ua ZBULON NJË SEKRET Hashim Thaçit e Kadri Veselit ne lidhje me Ibrahim Rugova

Pamjet shfaqin 37-vjeçarin duke vendosur objekte të metalta, në trupin e tij duke dëshmuar se ato nuk bien nga aty

33DB2A9500000578-0-image-m-51_1462444025999

33DB29F900000578-0-image-m-50_1462443999537 33DB291C00000578-0-image-m-49_1462443989323-634x358

loading...