Shtëpi ShowBiz Nuk do ta besoni, se cila këngëtare ka filluar të këndojë nëpër...

Nuk do ta besoni, se cila këngëtare ka filluar të këndojë nëpër dasma (Video)

Shperndaje në Facebook.

Rozana Radi një këngëtare e pëlqyer ndër vite, ajo përveç muzikës njihet edhe si një ndër femrat më seksi që ka skena jonë,

Ajo ka pauzuar qe një kohë prej qe është shpallur fituese ne edicionin të 18-të të festivalit “Kënga Magjike”, me këngën e saj “Ma thuaj ti”. Mirëpo Rozana nuk është se është larguar tërësishtë nga fansat e saj, ku ajo herë pas here hedh foto dhe video nëpër rrjetet sociale për ndjekësit e saj.

Ku e tillë është edhe kjo video e cila po qarkullon nëpër internet,ku Rozana shihet duke kënduar në një dasmë.

Se si e ndezë atmosferën ajo,mund ta shiheni tani.